Kome je  savjetovalište namijenjeno?

Ukoliko ste osoba oboljela od psihičke bolesti, te smatrate da su kršena Vaša ljudska prava, ili trebate informaciju u cilju zaštite svojih prava na adekvatno liječenje, život u zajednici i samostalno donošenje odluka te ukoliko trebate informacije koje se odnose na prava kod prijema u psihijatrijsku instituciju, liječenje, pristanak na sudjelovanje u istraživanju, socijalnim pravima i pravima vezanim za poslovnu sposobnost, informacije o načinima borbe protiv stigme i diskriminacije.

                                               Slobodno nas kontaktirajte:

                                         E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

                                                Telefon : 01/3833 265

                                                 Fax:         01/333 264

SVAKOG RADNOG DANA OD 9:00-11:00 ili po dogovoru

Selska cesta 112a, 10 000 Zagreb (uz prethodnu najavu)

 

U projektu sudjeluju: psihijatrica, pravnica i socijalna radnica.

Voditeljica projekta je: prof. dr. sc. Slađana Štrkalj Ivezić

 

Savjetovalište se provodi u sklopu  Projekta Zaštita prava osoba s psihičkom bolesti kroz samozastupanje i borbu protiv stigme Udruge za zaštitu i promicanje mentalnog zdravlja „Svitanje“, u suradnji s Ministarstvom zdravlja Republike Hrvatske u periodu od 28.9.2015. do 28.9.2016.