Dragi naši, bliži nam se Noć muzeja 2024!

Tim povodom GAMIAN Europe priprema otvorenje izložbe "Žarki um- prihvaćanje mentalnog zdravlja kroz umjetnost" u Galeriji Slava Raškaj u sklopu Klinike za psihijatriju Vrapče. Otvorenje će biti u 18:00 kad službeno otvaramo i Noć muzeja u kome također možete posjetiti i obližnji Muzej klinike za psihijatriju Vrapče, te naučiti ponešto o povijesti ove ustanove.

The Vibrant Mind projekt povezuje umjetnost i mentalno zdravlje, i na ovoj izložbi moći ćete vidjeti izbor od 30 najboljih radova ljudi s poteškoćama mentalnog zdravlja iz svih krajeva Europe. Ovo je gostujuća izložba koja će ostati u Galeriji Slava Raškaj do 16.02.2024.

Više o samim autorima, djelima i projektu pogledajte na linku thevibrantmind.eu

Naš klub Svitanje u sklopu Klinike u Noći muzeja radi do 00:00.