Drugi informativno edukativni seminar za potencijalne poslodavce

Dana 09. studenog 2011. godine u prostoru Kuće ljudskih prava Zagreb sa početkom u 10:00 h održao se drugi po redu informativno-edukativni seminar u sklopu projekta ''Pružanje jednakih mogućnosti za zapošljavanje osoba s invaliditetom zbog psihičkih poremećaja'' .

Cilj seminara je bio informiranje potencijalnih poslodavce o prednostima zapošljavanja osoba s psihičkim poremećajem, kako za njih same, tako i za potencijalne zaposlenike te društvo općenito. Na seminaru je uz predavanja sa ciljanim temama, predstavljena i specijalizirana anti-stigma brošura namjenjena potencijalnim poslodavcima. Nažalost, ponovila se identična situacija kao i na prvom seminaru za poslodavce. Odaziv poslodavaca je, unatoč opsežnoj promidžbi i velikom trudu zaposlenika udruge Svitanje, partnera i suradnika na Projektu, bio iznimno mali.

Antistigma brošura je u PDF formatu dostupna za download na web stranici udruge Svitanje.

IMG_9896  IMG_9907  IMG_9908  IMG_9910  IMG_9914  IMG_9922  IMG_9924  IMG_9930

{multithumb}


 

Suradnici i donatori

 

 

0.224-OpenElementFieldElemFormatjpg 

Izvjescepravobraniteljica1_1_ 

logo_mspm_1 

zdravlje2 

kerempuh